Specjalista ds. zapasów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
    Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. ZAPASÓW
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Generowanie zamówień uzupełniających zapas towarów w drogeriach i na magazynie,
    • Awizacja i potwierdzanie realizacji zamówień z dostawcami,
    • Aktualizacja grafiku dostaw w systemie,
    • Szacowanie zapotrzebowania poszczególnych drogerii pod promocje z dodatkową ekspozycją,
    • Uzgadnianie, nadzorowanie i rozliczanie zwrotów towarów po sezonie do magazynu i/lub bezpośrednio do dostawców,
    • Inicjowanie i nadzorowanie procesów relokacji towarów między sklepami oraz zwrotów nadwyżek towarów regularnych z drogerii do magazynu,
    • Składanie reklamacji do dostawców i kontrolowanie rozliczenia reklamacji przez dostawców,
    • Analiza zapasu wolno rotującego w drogeriach oraz na magazynie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (logistyka, kierunki ścisłe),
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu detalicznym,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Access,
    • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dokładność i skrupulatność.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    interesującą
    pracę pełną wyzwań,
    narzędzia
    niezbędne
    do pracy,

    rabaty pracownicze na zakupy
    w drogeriach natura,
    możliwość
    skorzystania
    z pakietu benefitów.

    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589
    bottom