Specjalista ds. zapewniania jakości

  • Toruń, Chełmno, Chełmża, Bydgoszcz, Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-06
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-10-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Toruń, Wąbrzeźno | Numer ref.: SPD/037/JKA

    Miejsce pracy: Ostaszewo

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży metalowej
    • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
    • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
    • Comiesięczne dofinansowanie dojazdów
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Opis stanowiska:

    • Analiza i monitorowanie wyników jakościowych
    • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie zapewniania jakości
    • Nadzór nad procesem reklamacji
    • Prowadzanie analiz przyczyn powstawania defektów
    • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, FMEA, SPC)
    • Znajomość norm jakościowych ISO
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • Silna motywacja do rozwoju
    • Prawo jazdy kategorii B

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis