Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewniania Jakości

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja obszarów niskiej jakości oraz potencjału rozwoju w badanych procesach;

  • rozpatrywanie reklamacji, a także skarg Klientów i Kontrahentów (kontakt mailowy oraz telefoniczny);

  • raportowanie stanu poprawności działań operacyjnych;

  • rekomendowanie, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu wzrost bezpieczeństwa i skuteczności;

  • współpraca z kluczowymi obszarami Spółki;

  • weryfikacja opinii klientów z różnych źródeł (np. Opineo, NPS, FB itp)

Nasze wymagania

  • nastawienie na rozwiązywanie trudnych sytuacji;

  • świetna organizacja czasu pracy;

  • znajomość programów z pakietu Office (głównie Excel);

  • umiejętności analityczne;

  • odpowiedzialna postawa wobec powierzonych zadań;

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • otwartość na zmiany oraz poszukiwanie niestandardowych rozwiązań.

To oferujemy

  • pełne wdrożenie i wsparcie w codziennej pracy;

  • możliwość realizowania ciekawych projektów;

  • pracę w zgranym, wspierającym zespole;

  • samodzielność i możliwość wykazania się inicjatywą;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszym portalem turystycznym w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy