Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

UNILEVER POLSKA Banino

Lipowa 15

Banino (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania systemu HACCP i systematyczne wzmacnianie bezpieczeństwa żywności

  • Przeprowadzanie inspekcji i audytów kontrolnych

  • Wspieranie pracy interdyscyplinarnych zespołów, doradztwo w tematach związanych z zarządzeniem jakością i bezpieczeństwem konsumenta

  • Prowadzenie analiz oraz diagnozowanie przyczyn źródłowych

  • Inicjowanie właściwych akcji naprawczych

  • Ocena ryzyka i zatwierdzenie jakości podczas wdrażania nowych produktów, procesów i zmian

  • Działania w zakresie wdrażania i nadzorowania ustalonych planów jakości

  • Współpraca z instytucjami kontrolnymi m.in Sanepid

  • Fachowe przeprowadzanie szkoleń pracowników z dziedziny zapewnienia jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością i tworzenia planów HACCP – min. 2 letnie doświadczenie

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności organizacji pracy własnej

  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Stan zdrowia umożliwiający pracę w kontakcie z artykułami spożywczymi

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Bonus relokacyjny

  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy

  • Pracę w standardzie Lean Management

  • Dedykowany rozwój i dostęp do szkoleń i warsztatów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • parking rowerowy

  • najlepsze na świecie lody

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.

To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

Przewiń do profilu firmy