Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zapewnienia jakości - CQE

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje osób na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI (CQE)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • opiekę jakościową nad produktem klienta i kluczowymi wskaźnikami jakościowymi klienta w ramach powierzonych projektów. W przypadku odchyleń inicjowanie działań korygujących,
    • zapewnienie realizacji wymagań klienta w ramach tych projektów,
    • bezpośredni nadzór nad procesem zatwierdzenia wyrobu i procesu produkcyjnego wg VDA 2 i PPAP,
    • w przypadku wystąpienia reklamacji klienta, terminowe i skuteczne przeprowadzenie procesu opracowania reklamacji,
    • wprowadzanie narzędzi, metod i standardów, w celu zapewnienia realizacji celów jakościowych przedsiębiorstwa.

    Oczekiwania:

    • doświadczenia na stanowisku Inż. Jakości w firmie produkcyjnej z sektora dostawców branży motoryzacyjnej,
    • praktycznej znajomość standardów zatwierdzania procesu i części do produkcji (VDA2, PPAP),
    • znajomości narzędzi oraz metod planowania i rozwoju jakości (FMEA, SPC, APQP),
    • umiejętności skutecznego posługiwania się metodami rozwiązywania problemów, np. 5 WHY, 8D, QRQC, Kepner-Tregoe,
    • systematyczności, umiejętności definiowania priorytetów, samodzielności, konsekwencji w działaniu i wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
    • wykształcenia wyższego kierunkowego lub technicznego,
    • dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie,
    • kwalifikacja audytora VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku SAP.

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko,
    • możliwości ciągłego podnoszenia posiadanych kompetencji i dalszego rozwoju zawodowego,
    • pracę w międzynarodowym środowisku i realizację wspólnych projektów,
    • przyjazne i otwarte środowisko pracy,
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (cały etat),
    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    bottom