Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Profile VOXO firmie

  • Czerwonak (pow. poznański)

    Czerwonak (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie standardów jakościowych wyrobu,

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i wdrażanie działań doskonalących,

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych,

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych,

  • Bieżąca analiza i monitorowanie zapisów jakościowych i produkcyjnych,

  • Sporządzanie okresowych raportów operacyjnych (w zakresie reklamacji oraz jakości wyrobów),

  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z Działem Produkcji i Działem Technologii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania jakością,

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość narzędzi jakościowych (A3, 4box, 8D, 5Why, Ishikawa, itp.),

  • Język angielski na poziomie min. B1,

  • Praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Kompetencje analityczne,

  • Umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości,

  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Ambitną pracę u lidera o ugruntowanej pozycji rynkowej,,

  • Przyjazną atmosferę zorientowaną na człowieka i jego wartości,

  • Stały i zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą,

  • Zniżki na cały asortyment VOX – idealne jeśli właśnie budujesz, remontujesz lub odświeżasz swoje Wnętrze,

  • Dofinansowanie dalszego kształcenia

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Profile VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy