Oferta pracy

Specjalista ds. zapewnienia jakości dostawców/ SQA

MAN Bus Sp. z o.o.

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w opracowywaniu strategii jakości dla wyznaczonej rodziny komponentów

  • Prowadzenie działań związanych z poprawą jakości dostawców: przeglądy jakości, przeglądy celów i działań

  • Kierowanie procesem eskalacji u dostawców

  • Wdrażanie metod i procesów jakościowych oraz inicjatyw optymalizacji kosztów w projektach, udział w SET (Simultaneous Engineering Team)

  • Przeprowadzanie ocen jakości (Q-Ratings) dla działu zakupów MAN/Traton - w tym potwierdzanie wiarygodności ofert technicznych w określonych zakresach

  • Analizę poziomu dojrzałości dostawców (RGA) zgodnie z VDA

  • Przeprowadzanie pierwszego wypuszczenia wzorca i walidacji produktu i procesu (PPF) zgodnie z VDA

  • Przeprowadzanie analizy procesów dla komponentów krytycznych

  • Definiowanie i nadzorowanie terminów realizacji zamówień na komponenty oraz zamawianie wstępnych próbek u dostawców

  • Współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami MAN w zakresie jakości wyrobów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/preferowane wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku - w tym codzienna komunikacja w języku niemieckim/angielskim

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze jakości w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym - prowadzenie telekonferencji, uczestnictwo w spotkaniach w siedzibie dostawcy i w innych zakładach MAN

  • Znajomość podstawowych konstrukcji samochodów ciężarowych/autobusów będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i norm

  • Zdolność do analizowania procesów i zagadnień technicznych

  • Gotowość do podróżowania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Analityczne podejście do powierzonych zadań

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Grupa MAN należy do wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych. W roku 2015 jej obroty przekroczyły 13,7 miliardów euro. Firma MAN oferuje pojazdy ciężarowe, autobusy, silniki wysokoprężne, turbiny oraz napędy specjalne. Firma zajmuje wiodące pozycje na rynku we wszystkich obszarach swej działalności biznesowej.

Przewiń do profilu firmy