Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

NOBILUS ENTO firmie

  • Jabłonna (pow. legionowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i wdrażanie działania Farmaceutycznego Systemu Jakości oraz spełnienia wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania,
  • nadzór nad terminową realizacją odchyleń, działań korygujących/zapobiegawczych i zmian wprowadzanych do systemu SZJ,
  • udział w inspekcjach oraz audytach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • opracowywanie Przeglądów Jakości Produktu,
  • prowadzenie kwalifikacji dostawców i producentów materiałów wyjściowych/opakowaniowych oraz dostawców usług,
  • opiniowanie i opracowywanie dokumentów Farmaceutycznego Systemu Jakości,
  • prowadzenie szkoleń personelu z zakresu zapewnienia jakości w wytwórni farmaceutycznej,
  • udział w analizach ryzyka oraz kwalifikacjach i walidacjach.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
  • znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych systemów zarządzania jakością (ISO, HACCP),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakiety MS Office
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z jakością oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • praca na pełny etat w trybie jednozmianowym,
  • szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w młodym zespole,
  • ciekawe wyzwania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne