Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów produkcyjnych we wszystkich kwestiach związanych z jakością podległego obszaru tworzyw sztucznych

  • Definiowanie i ulepszanie procesów produkcyjnych

  • Ocenianie i definiowanie wyników kontroli, danych pomiarowych i geometrycznych

  • Współpraca z innymi działami i centralą w Austrii

  • Udział w projektach między działowych związanych z obszarem produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Jakości w firmie produkcyjnej o profilu przetwórstwo tworzyw sztucznych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym

  • Umiejętność pracy w różnorodnych zespołach projektowych

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji biznesowych

  • Dokładność i sumienność w pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dobrą atmosferę oraz pracę w zgranym zespole doświadczonych ekspertów

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Kartę MultiSport

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie obiadów na kantynie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Jesteśmy liderem na rynku okuć meblowych. W nowoczesnym centrum montażowo – logistycznym, zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza, ponad 450 osób pracuje nad tym, żeby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty. Posiadamy trzy w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy.

Chcesz rozwijać się razem z nami? Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy