Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizacja zadań związanych z normami ISO 14001, 50001 oraz częściowo 9001

  • Koordynowanie działań Eko Teamu

  • Przeprowadzenie i udział w auditach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Współpraca z innymi działami oraz Centralą w Austrii

  • Prowadzenie oraz nadzór nad księgą zarządzania

  • Budowanie świadomości z zakresu ZSZ we wszystkich obszarach firmy

  • Prowadzenie szkoleń z tematów związanych z ZSZ dla pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość norm ISO 14001, 9001 oraz mile widziane 50001

  • Doświadczenie w pracy z normami ISO w firmie produkcyjnej

  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów między działowych

  • Nastawienie na współpracę

  • Chęć rozwijania własnych kompetencji

  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu ZSZ różnym grupom docelowym w firmie

To oferujemy

  • bezpieczenie grupowe

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • kartę MultiSport

  • dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Jesteśmy liderem na rynku okuć meblowych. W nowoczesnym centrum montażowo – logistycznym, zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza, ponad 450 osób pracuje nad tym, żeby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty. Posiadamy trzy w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy.

Chcesz rozwijać się razem z nami? Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy