Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-12
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2019-04-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, w związku z dynamicznym rozwojem organizacji i aktywnym wyjściem na przeciw oczekiwaniom klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI KLIENTA
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Bezpośredni kontakt z Klientem we wszystkich aspektach jakościowych
    • Terminowe rozpatrywanie reklamacji Klienta
    • Realizacja raportów poreklamacyjnych do Klienta
    • Terminowe inicjowanie zmian do Klienta, procesowanie PPAPów
    • Uczestnictwo w audytach procesu Klienta
    • Prowadzenie oraz nadzór nad niezgodnościami po zewnętrznych audytach procesu
    • Procesowanie dopuszczeń warunkowych z Klientem

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale jakości ds. Klienta – mile widziane w branży Automotive
    • Język angielski minimum komunikatywny (warunek konieczny)
    • Praktyczna znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów
    • Dyspozycyjność i wysoka kultura pracy
    • Mile widziane uprawnienia audytora VDA 6,3 ; 6,5 oraz wewnętrznego audytora IATF

    Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko,
    • Możliwości ciągłego podnoszenia posiadanych kompetencji i dalszego rozwoju zawodowego,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i realizację wspólnych projektów,
    • Przyjazne i otwarte środowisko pracy,
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (cały etat),
    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

    Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) prosimy nadsyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę ETO MAGNETIC Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. na potrzeby przebiegu rekrutacyjnego”.

    bottom