Oferta pracy

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Teva Operations PolandO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy globalnym liderem rynku farmaceutycznego, który buduje swoją pozycję poprzez synergie oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.
Oferujemy opiekę zdrowotną i dostęp do leczenia milionom ludzi na całym świecie.
Zwiększając globalny zasięg oraz skalę  działań, nieustannie potwierdzamy nasze zobowiązanie, aby stawiać pacjentów w samym centrum naszej uwagi.
W Teva zmieniamy dni pacjentów  na lepsze.
Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój,  poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.
Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju wewnątrz firmy!
Rozpocznij z nami podróż, która odmieni Twoje życie!
Specjalista ds. zapewnienia jakościNumer ref.: 113164

Opis stanowiska:

  • Kwalifikacja i ocena dostawców
  • Kontakty z producentami/ dostawcami materiałów wyjściowych, opakowaniowych, pomocniczych, dostawcami usług w zakresie dokumentacji jakościowej
  • Nadzór nad zakupami od kwalifikowanych dostawców w systemie SAP
  • Zarządzanie odchyleniami/OOS-ami w systemie TrackWise dla materiałów wyjściowych i opakowaniowych
  • Reklamacje materiałów wyjściowych i opakowaniowych - rejestrowanie, koordynacja, postępowanie wyjaśniające, raportowanie i trendowanie
  • Nadzór nad aktualnością Dokumentacji Głównej (DGM/SMF) oraz listą produktową
  • Kontakt z GIF (Składanie wniosków do GIF na zmianę Zezwolenia lub Import)
  • Rejestrowanie korespondencji z agencjami rządowymi
  • Przygotowanie danych do przeglądu jakości produktu (PQR/APR)
  • Analiza ryzyka dla substancji pomocniczych
  • Wykonywanie analiz zgodności systemu jakości z politykami i standardami TEVA
  • Umowy jakościowe z producentami materiałów wyjściowych, opakowaniowych, wytwórcami i laboratoriami kontraktowymi, dostawcami usług, dotyczącymi produktów leczniczych - nadzór i koordynacja, opracowanie, weryfikowanie, rejestrowanie, aktualizacja, wycofywanie nieaktualnych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych
  • Wystawianie, opiniowanie i koordynacja wniosków kontroli zmian w systemie TW
  • Zatwierdzanie Specyfikacji materiałów wyjściowych i opakowaniowych w systemie Glorya Documentum

Wymagania:

  • Praca i współpraca zespołowa
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Myślenie analityczne,   przyczynowo – skutkowe
  • Nastawienie na rozwój
  • Mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (B2)
  • Obsługa pakietu MS Office, w tym arkusze MS Excell, MS Access

Oferujemy:

  • Sponsorowany pakiet usług medycznych (wraz ze stomatologiem) w przyzakładowej przychodni medycznej LuxMed
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (karty Multisport, pomoc na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, zajęcia w pobliskiej siłowni etc.)
  • Pakiet „Pogodna jesień” z myślą o przyszłości od 13 miesiąca zatrudnienia
  • Program ubezpieczeń grupowych dla pracowników w PZU Pomoc
  • Dofinansowanie obiadów
  • Owocowe wtorki
  • Nagroda świąteczno-noworoczna

Ogłoszenie archiwalne