Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości / Laborant

DS Smith Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej (atesty, deklaracje, ankiety itp.)

  • Kontrola procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane wykształcenie kierunkowe)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Odpowiedzialność, sumienność i konsekwencja

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywaniu problemów

  • Mile widziana gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie wiodącej na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywujący i klarowny system premiowy

  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku

  • Coroczne świadczenia świąteczne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość udziału w planie oszczędnościowym Sharesave

  • Możliwość korzystania z firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Pakiet szkoleń

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Szanse na rozwój, awans

  • Udział w akcjach wspierających ekologię i lokalne społeczności

  • Zgrany zespół i koleżeńskie relacje

  • Parking dla pracowników

DS Smith Polska Sp. z o.o.

DS Smith jest wiodącym dostawcą pro-ekologicznych opakowań z tektury falistej, a ponadto prowadzi działania recyklingowe i jest producentem papieru. Odgrywa kluczową rolę w łańcuchu dostaw w sektorach takich jak e-commerce, FMCG i przemysł. Poprzez swój cel "Kreowanie opakowań z myślą o zmieniającym się świecie" oraz strategię zrównoważonego rozwoju „Na Teraz. I na Przyszłość”, DS Smith angażuje się w przyspieszenie wprowadzenia gospodarki o obiegu zamkniętym. Firma dostarcza swoim klientom i społeczeństwu ekologiczne rozwiązania − zastępuje problematyczne tworzywa sztuczne, eliminuje ślad węglowy z łańcucha dostaw i zapewnia nowatorskie rozwiązania w zakresie recyklingu. Dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów model „Pudełko z pudełka w 14 dni”, szerokie możliwości projektowe i innowacyjność stanowią fundament oferty. Firma ma siedzibę główną w Londynie i jest notowana na liście FTSE 100. Działa w 34 krajach, zatrudniając około 30 000 osób. Jest partnerem strategicznym Fundacji Ellen MacArthur. Jej historia zaczęła się od założonej w latach 40. XX wieku przez rodzinę Smith firmy produkującej pudełka.

Na terenie Polski firma posiada 4 fabryki zlokalizowane w Kielcach, Oławie, Kutnie i Kwidzynie oraz centra logistyczne w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Czeladzi. Firma zatrudnia ponad 1300 osób.

Przewiń do profilu firmy