Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zapewnienia jakości

NORD FARM Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, aktualizacja, nadzorowanie, archiwizacja dokumentów Systemu Jakości w Hurtowni Farmaceutycznej i Imporcie Produktów Leczniczych;

  • Prowadzenie rejestrów dokumentów zewnętrznych;

  • Przygotowanie dokumentów do przeglądu jakości systemu;

  • Tworzenie harmonogramu i sporządzanie raportów z przeglądu jakości produktu; prowadzenie analizy trendów;

  • Weryfikacja i aktualizacja umów jakościowych;

  • Uczestniczenie w procesach kwalifikacji dostawców i odbiorców w hurtowni farmaceutycznej oraz imporcie produktów leczniczych;

  • Prowadzenie rejestru reklamacji, prawidłowego przebiegu procesu i procedury reklamacji;

  • Nadzorowanie procedury zwrotów handlowych, redystrybucji produktów serii wstrzymanych lub wycofanych, prowadzenie rejestrów;

  • Prowadzenie rejestru oraz uczestniczenie w operacjach związanych z wycofaniem oraz wstrzymaniem produktów leczniczych;

  • Zapewnienie właściwego postępowania z produktami nieodpowiadającymi wymaganiom jakościowym;

  • Przygotowanie i rejestrowanie odchyleń, OOS, OOT; uczestniczenie w postępowaniu wyjaśnianym;

  • Przygotowywanie i rejestrowanie wniosków o zmianę;

  • Przygotowanie i rejestrowanie działań korygujących i zapobiegawczych;

  • Prowadzenie kontroli wewnętrznych, inspekcji oraz audytów;

  • Prowadzenie szkoleń;

  • Zlecanie badań jakościowych produktów leczniczych oraz prowadzenie rejestru badań;

  • Przeprowadzanie procedury analizy ryzyka;

  • Nadzorowanie wyposażenia magazynów Hurtowni Farmaceutycznej, sporządzanie kart urządzeń;

  • Przeprowadzanie walidacji/kwalifikacji, sporządzanie harmonogramów walidacji/kwalifikacji, rekwalifikacji procesów, urządzeń i instalacji technologicznych w hurtowni farmaceutycznej;

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego i rozporządzeń z zakresu Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Dobrej Praktyki Wytwarzania;

  • Ukończenie studiów wyższych, preferowane wykształcenie w zakresie farmacji, analityki medycznej, biologii, biotechnologii, chemii, lub pokrewnych, z tytułem magistra lub magistra inżyniera;

  • Co najmniej dwuletni staż pracy w zapewnieniu jakości u wytwórcy produktów leczniczych;

  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia dokumentacji systemowej GMP, GDP oraz zapisów;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Praktyczna znajomości programów MS Office (Word, Excel, Power Point);

  • Dobra organizacja własnej pracy;

  • Wykazywanie inicjatywy oraz umiejętności pracy w zespole;

  • Posiadanie kwalifikacji audytora.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną,

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

NORD FARM Sp. z o. o.

W związku z nowym kierunkiem rozwoju, w tym zwiększeniu w portfolio ilości leków OTC

oraz planowanym wprowadzeniu leków RX, firma Nord Farm poszukuje energicznych, ambitnych i lubiących wyzwania kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy