Specjalista ds. zapewnienia jakości (m/k)

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 07.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 07.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    Do Oddziału Mostowego Południowo-Wschodniego : województwo małopolskie / podkarpackie / lubelskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: PL-2018-124930

    Zadania:

    • tworzenie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych
    • kompletowanie i weryfikacja dokumentacji odbiorowej
    • przygotowywanie projektów technologicznych,
    • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji powykonawczej
    • nadzór nad dokumentacją projektową
    • współpraca z Projektantem, Kierownikami Robót, Inżynierami Budowy
    • obsługa bieżących potrzeb budowy w zakresie projektowym i dokumentacyjnym.
    • kontakt z Inżynierem Rezydentem oraz z Zamawiającym

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja budownictwo
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w dziale technicznym biura budowy obiektów mostowych
    • umiejętność efektywnej organizacji pracy
    • znajomość obsługi MS Office, AutoCad, mile widziana znajomość MS Project i iTWO
    • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
    • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • szeroką ofertę szkoleń
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy