Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Johnson & Johnson MedTech

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i wsparcie jakościowe dla działów w obszarze dystrybucji wyrobów medycznych

  • Udział w koordynowaniu programu szkoleń oraz nadzorowaniu dokumentacji szkoleń

  • Nadzorowanie dokumentacji, aktualizacja, dystrybucja, archiwizacja, w tym analiza zgodności i udział we wdrażaniu korporacyjnych standardów i procedur jakościowych

  • Działania korygujące i zapobiegawcze (CAPA), niezgodności, kontrola zmian, walidacja/kwalifikacja, analiza ryzyka, wskaźniki jakościowe KPI zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością

  • Udział w przygotowywaniu do audytów oraz udział w ich przebiegu

  • Udział w projektach jakościowych i wdrażaniu systemów i procesów

  • Współpraca z lokalnymi i korporacyjnymi działami Johnson & Johnson

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)

  • Znajomość wymagań oraz regulacji dotyczących wyrobów medycznych

  • Znajomość narzędzi jakościowych

  • Umiejętność obsługi pakietów Microsoft Office – Excel, Word, Power Point

  • Umiejętność pracy w systemach skomputeryzowanych

  • Zdolności komunikacyjne, kreatywność, zdolność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Program szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Zdobycie doświadczenia i kompetencji w firmie o ugruntowanej pozycji w branży medycznej

  • Pracę w pozytywnej atmosferze w zgranym zespole profesjonalistów.

W Johnson & Johnson MedTech uwalniamy różnorodną wiedzę specjalistyczną w zakresie opieki zdrowotnej, celową technologię i pasję do ludzi, aby zmienić przyszłość interwencji medycznych i umożliwić wszystkim prowadzenie jak najlepszego życia.

Od ponad wieku wprowadzamy przełomowe innowacje naukowe, aby zaspokoić niezaspokojone potrzeby i na nowo wyobrazić sobie zdrowie. W chirurgii, ortopedii, wizji i rozwiązaniach interwencyjnych nadal pomagamy ratować życie i tworzyć przyszłość, w której rozwiązania opieki zdrowotnej są inteligentniejsze, mniej inwazyjne i bardziej spersonalizowane.

Przewiń do profilu firmy