Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Harper Hygienics S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii, Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Zapewnienia JakościNumer ref.: Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Główny zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

  • Prowadzenie procesu reklamacji jakościowych zewnętrznych i wewnętrznych: rejestracja reklamacji, wykonanie analizy problemu, nadzorowanie rzetelności i terminowości wykonania działań korygujących i zapobiegawczych wynikających z analizy, sprawdzanie efektywności podjętych działań, kompletowanie dokumentacji dotyczącej reklamacji, przekazanie decyzji w sprawie reklamacji, rozliczenie reklamacji.
  • Wspomaganie przeprowadzania analiz problemów ujawnionych na Wydziałach Produkcyjnych.
    Identyfikacja obszarów do optymalizacji i nadzór nad implementacją rozwiązań.
  • Nadzorowanie surowców, półproduktów i produktów zablokowanych na magazynie lub przeznaczonych do utylizacji: raportowanie stanu materiałów znajdujących się na kodach DZJ, prowadzenie procesu re-certyfikacji, prowadzenie procesu utylizacji. Prowadzenie działań ograniczających ilości zablokowanych surowców, półproduktów i produktów.
  • Współuczestniczenie w przeprowadzanych analizach ryzyka dla produktów i procesów.
  • Opracowanie lub współpraca w tworzeniu dokumentacji systemu jakości.
  • Nadzór nad wyposażeniem badawczym i pomiarowym.
  • Zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości dotyczących surowców, półproduktów, produktów oraz wykonywanych zadań do przełożonych oraz do zainteresowanych stron (zgodnie z procesami ustalonymi w Firmie).
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Udział w przygotowaniu i organizowaniu przeglądów zarządzania.

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (kosmetycznym, farmaceutycznym lub spożywczym).
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne lub biochemiczne.
  • Umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych.
  • Znajomość wymagań ISO 22716 (GMP) oraz standardu BRC.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wpływ na rozwój firmy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie spółka Harper Hygienics S.A, z siedzibą w Warszawie: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy