Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Sól, Śląska 2, Nowa Sól
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.

Śląska 2

Nowa Sól

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją systemu zapewnienia jakości i weryfikacja jej stosowania przez odpowiednie zespoły
  • Współpraca z działami firmy, uczestniczącymi w procesie wyprowadzenia wyrobu gotowego na rynek
  • Udział w procesie wprowadzania nowych dostawców w zakresie wymagań jakościowych - audyty zatwierdzające, opracowanie dokumentacji jakościowej (specyfikacje, badania fizykochemiczne i mikrobiologiczne, ocena organoleptyczna), oraz opracowanie treści znakowania
  • Udział w opracowywaniu wymagań jakościowych dla poszczególnych wyrobów
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz audytów dostawców
  • Realizacja badań laboratoryjnych zgodnie z harmonogramem
  • Raportowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących
  • Koordynowanie procesem zatwierdzania dokumentacji dostawców, surowców i materiałów opakowaniowych
  • Przeprowadzania szkoleń dla pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: nauka o żywności, technologia żywności lub pokrewne)
  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących żywności
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Znajomość systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności w oparciu o normę BRC
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania sobą w czasie
  • Orientacja na realizację celów
  • Umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia
  • Doświadczenie z przeprowadzaniu audytów wewnętrznych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i zakresu kompetencji w związku z dynamicznym rozwojem firmy
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w ramach międzynarodowego koncernu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (np. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wyżywienie w postaci szwedzkiego bufetu).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Lantmannen. Należymy do czołówki międzynarodowych producentów pieczywa świeżego i mrożonego z przeznaczeniem do gastronomii i sprzedaży detalicznej. Na rynku polskim działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach produkcyjnych gdzie wypiekane są produkty takich marek jak Schulstad i Schulstad Bakery Solutions.

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy.

WYRÓŻNIA NAS

  • miła atmosfera,
  • partnerskie relacje,
  • praca zespołowa,
  • stabilne środowisko pracy.

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości, Nowa Sól