Specjalista ds. Zapewnienia Jakości - Pełnomocnik Zarządu ds. ISO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE REZAL ANDRZEJ ALEKSANDROWICZO firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE REZAL ANDRZEJ ALEKSANDROWICZ

Świętej Teresy 103d

Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem organizacyjnym i technologicznym Przedsiębiorstwo Prywatne Rezal
zajmujące się procesami przetwórstwa szkła poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
- Pełnomocnik Zarządu ds. ISO

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie i koordynacja standardów jakościowych dla nowych i trwających procesów oraz produktów
  • Odpowiedzialność za zarządzanie systemami jakości oraz audyty jakościowe
  • Bezpośrednia współpraca z obszarem funkcjonalnymi przy poprawie aktualnych i wdrażaniu nowych produktów i procesów technologicznych
  • Szkolenie pracowników z norm oraz standardów jakościowych w organizacji
  • Współpraca z Klientami oraz zarządzanie procesem reklamacyjnym

A także:

  • Tworzenie i nadzorowanie procedur jakościowych
  • Raportowanie i tworzenie statystyk oraz zestawień
  • Udział w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów jakościowych poprzez wywoływanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz powoływanie zespołów rozwiązywania problemów
  • Współtworzenie kultury ciągłego doskonalenia

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego/technicznego
  • Doświadczenia we wdrażaniu od podstaw systemów jakości ISO 9001 oraz norm branżowych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa szkła lub pokrewnej
  • Dobrej organizacji pracy i zdolności komunikacyjnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo wysokie kompetencje w zakresie komunikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Udział w projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy