Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Polpharma S.A.

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, opiniowanie i aktualizacja umów jakościowych z podmiotami zewnętrznymi

  • Reprezentowanie firmy podczas inspekcji instytucji rządowych, audytów korporacyjnych oraz audytów klienckich

  • Prowadzenie komunikacji z klientami w zakresie zagadnień jakościowych (np. audyty, CAPA , odchylenia, Kontrola Zmian, Umowy, PQR )

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Nadzór nad realizacją zaleceń po audytach i inspekcjach

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją projektów GxP

  • Nadzór nad zapewnieniem zgodności rejestracyjnej produktów kontraktowych

  • Ocena zgodności z korporacyjnymi standardami oraz wytycznymi dotyczącymi Prawa Farmaceutycznego, spożywczego/wyrobów medycznych/kosmetycznego

  • Weryfikacja dokumentacji GMP nad zgodnością z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi Grupy Polpharma oraz aktualnymi regulacjami prawnymi

  • Udział i koordynowanie działań wyjaśniających w rozwiązywaniu problemów dotyczących magazynowania produktów leczniczych, substancji czynnych, substancji pomocniczych

  • Koordynowanie procesu zarządzania ryzykiem

  • Opracowanie i aktualizacja wewnętrznych standardów, procedur, szablonów i instrukcji związanych z wykonywanym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, chemia, biotechnologia, farmacja lub pokrewne)

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w firmie farmaceutycznej/ spożywczej/kosmetycznej w dziale zapewnienia jakości, kontroli jakości , R&D lub produkcji

  • Znasz prawo farmaceutyczne, Dobrą Praktykę Dystrybucyjną oraz Dobrą Praktykę Wytwarzania w zakresie wytwarzania produktów leczniczych niesterylnych

  • Potrafisz interpretować i wdrażać przepisy prawa do organizacji firmy

  • Masz doświadczenie w optymalizacji procesów przy utrzymaniu zgodności z przepisami prawa farmaceutycznego/środków spożywczych/ wyrobów medycznych/ kosmetyków

  • Bardzo dobrze znasz język angielski (w mowie i piśmie na poziomie B2)

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, w tym umiejętność pracy pod presją czasu

  • Masz doświadczenie i umiejętności we współpracy z klientami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy