Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

DMDModular Sp. z o.o.

Józefa Piłsudskiego 23

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Działem Produkcji w tworzeniu produktów zgodnych z wymaganiami klienta i dokumentacją techniczną,

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej dla klienta,

  • udział w procesie odbiorowym modułów przez klienta,

  • nadzór nad poprawnością dokumentacji technicznej na hali produkcyjnej,

  • nadzór testów przeprowadzanych zgodnie z planem kontroli,

  • nadzór nad oprzyrządowaniem kontrolno - pomiarowym,

  • inne prace wynikające z bieżących potrzeb firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze jakości, budownictwa, spawalnictwa i pokrewnych, (mile widziani studenci ostatnich lat studiów),

  • doświadczenie z Systemem Jakości ISO 9001 oraz ISO 14001,

  • doświadczenie w pisaniu i aktualizacji procedur firmowych i instrukcji,

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji powykonawczej dla klienta,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość obsługi urządzeń kontrolno - pomiarowych (dalmierz laserowy, metr zwijany, suwmiarka),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001,

  • znajomość ISO 50001,

  • znajomość PN-EN 1090,

  • uprawnienia NDT: VT2, PT2.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów,

  • pracę z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w innowacyjnym sektorze budownictwa modułowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • umowę o pracę lub zlecenie.

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

O nas

DMDmodular jest jednym z liderów jakościowego budownictwa modułowego w Polsce. Swoją działalność koncentruje na sektorze mieszkaniowym, hotelowym i rekreacyjnym. Prowadzi obecnie projekty w Polsce, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Spółka dynamicznie rozwija się i poszukuje ambitnych pracowników, którzy chcą być częścią rozwoju branży modułowej na świecie.