Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Canpol Sp. z o. o.

  • Słubica B (pow. grodziski)

    Słubica B (pow. grodziski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami zagranicznymi w zakresie wymagań jakościowych

  • Udział w audytach jakościowych

  • Opracowywanie kryteriów odbioru dla wyrobów i komunikowanie ich wewnątrz firmy

  • Przygotowanie, nadzór i aktualizacja dokumentacji jakościowej dla klientów i dostawców, w tym dokumentacji technicznej

  • Kontakt z inspektorami zewnętrznymi i przygotowywanie wymaganej dokumentacji / wytycznych, niezbędnej do przeprowadzenia inspekcji u dostawcy

  • Analiza raportów pokontrolnych i uzgadnianie działań korygujących z dostawcami

  • Składanie reklamacji jakościowych do dostawców zagranicznych oraz nadzór nad ich przebiegiem, we współpracy z działem zakupów

  • Obsługa klientów w zakresie kontroli jakościowej na zlecenie

  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi odnośnie wykonywanych badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Samodzielność, odpowiedzialność i obowiązkowość oraz inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziane kwalifikacje auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością ISO 9001

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę

  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole

Firma Canpol sp. z.o.o. producent, dystrybutor i eksporter marek CANPOL BABIES i LOVI lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, od 30 lat realizujący z pasją misję wspierania szczęśliwego rodzicielstwa

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Słubica B przy trasie S8