Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

GERDA Sp. z o.o.

Sokołowska 49

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakościowa komponentów, półwyrobów, wyrobów gotowych na każdym etapie wytwarzania

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej w tym dokumentowania prowadzonych kontroli i badań w oparciu o obowiązujące procedury ISO 9001/2015

  • Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz wdrażanie działań korygujących

  • Współuczestniczenie w doskonaleniu Systemu ISO 9001/2015 w tym prowadzenie audytów wewnętrznych procesów/produktów

  • Szkolenie pracowników z zakresu wskazanych zagadnień jakościowych

  • Współpraca z innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości/Kontrolera Jakości w środowisku produkcyjnym

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi

  • Komunikatywność, terminowość

  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych (Problem Solving, Raport 8D)

  • Mile widziana znajomość systemu Comarch XL

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet szkoleń

  • Bogaty pakiet socjalny, m. in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie do pakietów sportowych i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników