Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Novartis Technical Operations PolskaO firmie

Novartis Technical Operations Polska

Podlipie 16

Stryków

Novartis Technical Operations jest produkcyjną dywizją Grupy Novartis będącą światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia. Naszą misją jest odkrywanie nowych sposobów polepszania i wydłużania życia pacjentów. Jesteśmy organizacją otwartą na różnorodność generacyjną, dającą możliwość zdobycia cennego doświadczenia niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś. Szukasz dobrego pracodawcy, a może chcesz nauczyć się czegoś nowego w międzynarodowym środowisku? Aplikuj do nas!

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości (Techniczne Zapewnienie Jakości)
Miejsce pracy: Stryków

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie/optymalizacja polityki kwalifikacji w obszarze systemów pomocniczych HVAC/ PW, CAS, Clean rooms, oraz urządzeń produkcyjnych (w szczególności obszar pakowania forma stałych).
  • Opracowywanie, opiniowanie dokumentacji kwalifikacyjnej: planów kwalifikacji systemów pomocniczych/pomieszczeń, urządzeń, protokołów i raportów z kwalifikacji oraz APQR.
  • Udziałem w zespołach analiz ryzyka do zakresu prowadzonych kwalifikacji.
  • Monitorowaniem i nadzorem nad dokumentacją i procesem kwalifikacji.
  • Nadzorowaniem statusów kwalifikacji oraz kalibracji urządzeń i instalacji produkcyjnych.
  • Inicjowaniem działań korygująco-naprawczych wynikających z odchyleń stwierdzonych podczas działań kwalifikacyjnych.
  • Weryfikacja i analiza/raportowanie danych z kwalifikacji.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie (technologia chemiczna, inżynieria procesowa/produkcji,pokrewne).
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność, profesjonalizm.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu office.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji kwalifikacyjnej oraz wykonywaniu kwalifikacji.
  • Doświadczenie w firmie farmaceutycznej.
  • Znajomość Systemu Track Wise.

Oferujemy Ci:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie, transport do pracy).
  • Doskonałą atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną wspierającą najwyższe standardy etyczne.
  • Możliwości rozwoju, dużą swobodę działania oraz regularny feedback.

Do jakiej firmy możesz dołączyć:

  • Novartis to ludzie – to w nich tkwi potencjał i rozwój firmy.
  • Nasze innowacje zmieniają oblicze medycyny.
  • Mamy ogromny wpływ na otoczenie – zarówno jako firma, jak i jednostka.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z dnia 13 czerwca 2016, poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest LEK S.A. z siedzibą w Strykowie 95-010, przy ulicy Podlipie 16. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z dnia 17 września 2014, poz. 1502, ze zm. ). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.novartis.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy