Oferta pracy

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Truvant Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 1, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Truvant Europe Sp. z o.o.

Przemysłowa 1

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna identyfikacja zagrożeń mających wpływ na jakość procesów/ wyrobów - FMEA

  • Analiza/raportowanie danych, monitorowanie wyników jakościowych

  • Nadzór nad materiałem/wyrobem niezgodnym z wymaganiami

  • Zarządzanie reklamacjami: zewnętrznymi/wewnętrznymi (CAPA)

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników

  • Przeprowadzania audytów wewnętrznych

  • Przygotowywanie i nadzór nad procesem wdrażania nowych procesów/produktów

  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji jakościowej oraz procesów produkcyjnych

  • Bezpośredni kontakt i raportowanie do klienta podczas cyklicznych spotkań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarzadzanie jakością, chemia lub pokrewne)

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie analizy jakościowej i ilościowej

  • Znajomość wymagań GMP, ISO 13485, BRC

  • Znajomość i umiejętność wdrażania i egzekwowania zasad GMP

  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość narzędzi jakościowych

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę przez pracodawcę

  • Szeroki pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

  • darmowy transport do/z pracy

Zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.

Realizujemy projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.