Specjalista ds. zapewnienia jakości

Truvant Europe Sp. z o.o.

Przemysłowa 1

Sosnowiec-Pieńki

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu nowych procesów produkcyjnych od strony wymagań jakościowych (walidacja)

  • Udział w standaryzacji istniejących procesów

  • Efektywna identyfikacja zagrożeń mających wpływ na jakość procesów/ wyrobów - FMEA

  • Monitorowanie i analiza wyników jakościowych

  • Nadzór nad procesem zwalniania materiałów i wyrobów gotowych w oparciu o obowiązujące standardy

  • Zarządzanie reklamacjami

  • Nadzór nad procesem raportowania i analizy niezgodności jakościowych w procesach wewnętrznych (CAPA)

  • Przeprowadzania audytów wewnętrznych

  • Aktywne wspieranie działów produkcyjnego, utrzymania ruchu, inżynieryjnego i planowania w codziennych działaniach operacyjnych

  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji jakościowej

  • Bezpośredni kontakt i współpraca z klientami

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość wymagań GMP, ISO 13485, BRC

  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość narzędzi jakościowych

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office

  • Chęć do pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, wielokulturowej i rozwijającej się firmie w branży opakowaniowej

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • A do tego ciekawy pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

Zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.

Realizujemy projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.