Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

JACOBS DOUWE EGBERTS PL Sp. z o.o.

  • Sułaszewo (pow. chodzieski)

    Sułaszewo (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Specjalista ds. Zapewnienia Jakości będziesz odpowiedzialny za:

  • Kontrolę utrzymania parametrów produktów zgodnie ze specyfikacją,

  • Ocenę sensoryczną dostarczanych surowców i produkowanych wyrobów,

  • Przeprowadzanie analiz w celu identyfikowania przyczyn niezgodności,

  • Inicjowanie i nadzorowanie wdrażania działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących,

  • Współpracę z działem produkcji w zakresie postępowań wyjaśniających oraz odchyleń w procesie,

  • Analizę i raportowanie osiąganych wyników,

  • Ciągłe doskonalenie procesów związanych z systemem jakości.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, jakość i bezpieczeństwo żywności) lub doświadczenie w pracy w dziale kontroli/zapewnienia jakości,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dokładność i dobra organizacja pracy,

  • Mile widziana znajomość systemów jakości (m.in.: HACCP, GMP, GHP, ISO, FSSC 22000, HALAL).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (ok. 2 lata) z możliwością przedłużenia,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony i paczki na święta),

  • Bardzo dobra atmosfera w zespole,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Jako silny konkurent na globalnym rynku kawy, Jacobs Douwe Egberts posiada portfolio najbardziej rozpoznawalnych marek kawy i herbaty. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach, a nasze wyróżniające się marki to Jacobs, Prima, Tassimo, Moccona, Senseo, L’OR, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao oraz Gevalia. Nasz biznes zbudowaliśmy na przekonaniu, że każdy zasługuję na kawę, którą kocha. To przecież niesamowite, co może wydarzyć się przy filiżance kawy.

Przewiń do profilu firmy