Oferta pracy

Specjalista ds. zapewnienia jakości surowców

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.

  • Cisowa 19, Niepruszewo (pow. poznański)
    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Cisowa 19

Niepruszewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizowanie i kontrolowanie informacji o surowcach potrzebnych do zapewnienia bezpiecznego przepływu produkcji

  • Wspieranie wdrażania nowych systemów jakościowych i produkcyjnych

  • Zapewnienie wysokiej jakości surowców

  • Kwalifikacja surowców w regionie EMEA

  • Ścisła współpraca z różnymi zespołami w firmie (takimi jak: jakość, zakupy, produkcja itp.)

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu farmacji lub nauk o żywności, chemii, bądź zarządzania jakością

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte w firmie produkcyjnej z branży spożywczej (dodatkowy atut)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość europejskich przepisów dotyczących żywności

  • Doświadczenie z SAP / LIMS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone