Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz doświadczenie w obszarze zapewnienia jakości i komunikujesz się w języku angielskim? Wdrażałeś/aś systemy jakości do swojej organizacji? Pracowałeś/aś w branży kosmetycznej? Zapraszam do aplikowania!

Specjalista ds. zapewnienia jakościNumer ref.: /91/09/2020/JM/55332

zadania

  • nadzór nad zgodnością procedur operacyjnych z wymaganiami standardów jakościowych
  • przeprowadzanie audytów jakościowych według obowiązujących standardów
  • zarządzanie wewnętrznymi niezgodnościami / reklamacjami w zarządzaniu systemami jakości
  • ustalanie / wprowadzanie i weryfikacja działań naprawczych w fabryce
  • udział i ocena wpływu wprowadzanych zmian / projektów na jakość /procesów i standardów
  • prowadzenie projektów z nowymi klientami w kontekście wymagań jakościowych

oczekujemy

  • wyższego wykształcenia, mile widziane ukończone studia z zakresu - technologii chemicznej /chemii / farmacji /zarządzania jakością / technologii żywności
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w przemyśle spożywczym / kosmetycznym / farmaceutycznym na stanowisku zapewnienia jakości
  • znajomości i praktycznej wiedzy z zakresu walidacji procesów, metod badawczych
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów jakości (HACCP, ISO, GMP, BRC, BPIC) – mile widziane
  • znajomości języka angielskiego

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • pakiet benefitów
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość rozwoju w obszarze jakości
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne