Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Eurocash FranczyzaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją wymogów określonych w przepisach prawnych ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa żywności

  • prowadzenie ilościowej i jakościowej ewidencji odpadów, w tym sporządzanie i przedkładanie marszałkowi wymaganych sprawozdań

  • sporządzanie i przedkładanie stosownym organom wykazów zawierających informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska oraz wysokości należnych opłat

  • obliczanie opłaty produktowej

  • sporządzanie i aktualizacja dokumentacji GHP/GMP, systemu HACCP

  • współpraca w obrębie całej jednostki biznesowej w zakresie realizacji wdrożonych systemów bezpieczeństwa żywności

  • nadzór nad audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi z zakresu bezpieczeństwa żywności

  • nadzór nad szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa żywności

  • współpraca z organami kontroli zewnętrznej, m.in. Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej, Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, np. ochrona środowiska, technologia żywności, zarządzanie jakością

  • znajomość przepisów ochrony środowiska, bezpieczeństwa żywności

  • znajomość systemu HACCP oraz norm: ISO 22000, ISO 14000

  • dobra znajomość MS Office

  • sumienność, odpowiedzialność i systematyczność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w zespole ludzi z pasją

  • dowóz pracowników w przypadku Poznania do siedziby firmy w Komornikach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • program stypendialny dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

rozmowa rekrutacyjna

Eurocash Franczyza

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Oferujemy najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu, który idzie w parze z tradycyjnymi wartościami. Mamy już ponad 1500 sklepów i stale rośniemy! A to wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Możesz nam zaufać!

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy