Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Bestpharma Sp. z o.o.

  • Targowa 67, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Targowa 67

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zadania wynikające z obowiązków Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości w GDP

  • Nadzór nad zapisami i dokumentacją systemu HACCP, weryfikacja i walidacja systemu HACCP

  • Kwalifikacja jakościowa dostawców oraz surowców

  • Tworzenie bazy dostawców i ich produktów

  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • Śledzenie aktów prawnych i ich aktualizacji związanych z produkcją suplementów diety, GDP, weterynarią

  • Realizacja procesu zamówień

  • Zlecenia analizy próbek do laboratorium oraz tworzenie CoA dla wyprodukowanych surowców

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Jakości

  • Znajomość aktualnych wymagań prawa żywnościowego (polskiego i europejskiego)

  • Znajomość zasad systemu HACCP, GDP

  • Umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)

To oferujemy

  • Możliwość pozostania po okresie zastępstwa

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenie

  • Owocowe wtorki

  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Firma Bestpharma działa na rynku surowców spożywczych i farmaceutycznych od 12 lat. Importujemy surowce do produkcji leków i suplementów diety z każdego zakątka kuli ziemskiej. Ponadto od ponad 7 lat wytwarzamy własne surowce do produkcji suplementów diety. Nasze wieloletnie doświadczenie w technologii produkcji, imporcie oraz logistyce staramy się przekuwać na sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy