Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Oleofarm Sp. z o.o.O firmie

Oleofarm Sp. z o.o.

Mokronoska 8

Wrocław

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

 Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, aktualizacja i archiwizowanie dokumentów systemu zapewnienia jakości GMP farmaceutycznego w wytwórni farmaceutycznej;
  • Praca z systemem jakości opartym na wymogach norm PN-EN ISO 22000:2005, 9001:2015 i 13485:2016;
  • Wdrażanie i utrzymywanie procedur systemowych;
  • Szkolenia personelu z zakresu zapewnienia jakości farmaceutycznej oraz spożywczej, sprawdzanie skuteczności szkoleń;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, w tym higieniczno – porządkowych i audytów zewnętrznych;
  • Udział w: analizach ryzyka, kwalifikacjach i walidacjach, procedowaniu zmian w systemie;
  • Nadzór nad CAPA.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zapewnienie jakości, zarządzanie produkcją, farmacja;
  • Znajomość wymogów GMP farmaceutycznego, prawa farmaceutycznego dla wytwórni farmaceutycznej;
  • Znajomość norm PN-EN ISO 22000:2005, 9001:2015 i 13485:2016;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale zapewnienia jakości lub kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji jakościowej;
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  • Motywujący system wynagrodzenia;
  • Prywatną opiekę medyczną.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy