Oferta pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Maco Productions Polonia Sp. z o.o.

Szwajcarska 22

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dokumentacją systemu jakości (tworzenie i weryfikowanie, dystrybucja i nadzór nad aktualnością dokumentacji),

  • Nadzorowanie nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi,

  • Nadzorowanie zmian,

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i realizacja zaleceń po audytowych,

  • Przygotowywanie raportów i analiz z obszaru zapewnienia jakości,

  • Opracowywanie, wraz z zespołem, rozwiązań podnoszenia jakości nowych produktów oraz audyt istniejących produktów/procesów.

  • Ciągłe dążenie do udoskonalania jakości produktu/procesu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: zarządzanie jakością lub produkcją),

  • Doświadczenie 2-3 letniego w firmie o profilu produkcji wielkoseryjnej (preferowane branże: spożywcza, farmaceutyczna, medyczna),

  • Znajomość metodologii FMEA oraz narzędzi rozwiązywania problemów, np. 5Why, Diagram Ishikawy,

  • Znajomość narzędzi statystycznych w zarządzaniu jakością (np. SPC),

  • Znajomość norm ISO 13485 (Inne wymagane dla wyrobów medycznych będą dodatkowym atutem),

  • Znajomość metodologii audytowania, umiejętność raportowania i przekazywania danych przełożonemu,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolności analityczne, pomysłowość, samodzielność, inicjatywy.

Mile widziane

  • Znajomość dobrej praktyki wytwarzania (GMP).

To oferujemy

  • Umowę o pracę – umowa na zastępstwo,

  • Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,

  • Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,

  • Prace w międzynarodowym środowisku,

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole,

  • Dodatkowy pakiet socjalny,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Maco Pharma jest największym w Europie dostawcą szeregowych zestawów filtracyjnych do pobierania i preparatyki krwi oraz producentem płynów infuzyjnych dla lecznictwa zamkniętego.

Przewiń do profilu firmy