Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zarządzania aktywami

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla jednego z wiodących domów maklerskich w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zarządzania aktywami. Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadasz licencję doradcy inwestycyjnego (warunek konieczny), a komunikacja w języku angielskim nie stwarza Ci problemu - ta oferta pracy jest specjalnie dla Ciebie!

Specjalista ds. zarządzania aktywamiNumer ref.: /431/12/2020/OL/61350

zadania

  • zarządzanie portfelami akcji
  • opracowywanie i realizowanie odpowiednich strategii inwestycyjnych na powierzonych portfelach
  • pozyskiwanie nowych klientów dla DM
  • uczestnictwo w spotkaniach z zarządami/przedstawicielami spółek
  • udział w różnych projektach i inicjatywach

oczekujemy

  • licencja doradcy inwestycyjnego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe – kierunki związane z finansami
  • doświadczenie zawodowe w zespole zarządzania aktywami w instytucjach rynku finansowego
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu portfelem akcji spółek publicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w zakresie realizacji obowiązków

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
  • umowa o pracę
  • możliwa częściowa praca zdalna (obecnie praca zdalna w pełnym wymiarze)
  • niekorporacyjny charakter pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet socjalny, opieka medyczna, karta Mutlisport, firmowe eventy)
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne