Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zarządzania bazą produktów

Manpower CoREO firmie

  • Jawor, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. zarządzania bazą produktówNumer ref.: SZB/051/ASA

Zadania:

  • Aktualizowanie bazy danych produktowych zgodnie z ich specyfikacją techniczną
  • Zarządzanie, gromadzenie i sprawdzanie poprawności informacji o produktach
  • Udział, ale również prowadzenie projektów w zespole Zarządzania Produktem
  • Stała analiza portfolio produktów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność, samodzielność, komunikatywność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne