Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Bezpieczeństwem Fizycznym

Polkomtel Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań związanych z obsługą i funkcjonowaniem systemów bezpieczeństwa w zakresie zdalnego monitorowania, obsługi zdarzeń, analizy i koordynacji rozwiązywania problemów związanych z technicznymi systemami bezpieczeństwa;

  • Koordynowanie instalacji/modernizacji elektronicznych systemów zabezpieczeń w obiektach w całej Polsce;

  • Nadzór oraz kontrola nad realizacją zadań z zakresu ochrony fizycznej i technicznej;

  • Współpraca z podmiotami państwowymi w zakresie realizowanych obowiązków służbowych;

  • Współpraca wewnętrzna z innymi zespołami w zakresie bezpieczeństwa;

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług z zakresu ochrony obiektów;

  • Realizacja szkoleń dla pracowników z zakresu bezpieczeństwa;

  • Udział w tworzeniu i wdrażanie regulacji wewnętrznych z zakresu bezpieczeństwa, ochrony obiektów, osób i mienia;

  • Raportowanie w obszarze obowiązków służbowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny;

  • Znajomość Windows, MS Office, umiejętność szybkiej nauki obsługi nowego oprogramowania;

  • Wysoki poziom komunikatywności;

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej;

  • Umiejętność koordynowania i dokumentowania działań związanych z obsługą incydentów bezpieczeństwa;

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa fizycznego i technicznego;

  • Prawo jazdy kat. B (możliwe wyjazdy służbowe);

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju;

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze, sekcje tematyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • oferty pracownicze