Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Danymi CRM

Nest Bank S.A.

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w budowie procesów i zmian z uwzględnieniem perspektywy klienta

  • Dbanie o prawidłowy dobór klientów i prospektów do kampanii CRM, z uwzględnieniem ochrony danych oraz ich bezpieczeństwa

  • Analizowanie potencjału baz w oparciu o zgody marketingowe

  • Stworzenie raportu dot. poziomu zgód marketingowych oraz jego utrzymanie

  • Prezentacja danych raportowych przed menadżerami

  • Inicjowanie zmian systemowych w celu optymalizacji procesów pozyskiwania zgód, ich rejestracji i zmian

  • Uczestniczenie w budowaniu automatycznych procesów kampanijnych

  • Współpracowanie z wieloma jednostkami firmy i dostawcami rozwiązań

  • Definiowanie wymagań, testowanie i odbiór prac wytwórczych

  • Prowadzenie analiz w zakresie zgód marketingowych

  • Terminowe przygotowywanie baz

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w ramach obszaru zgód marketingowych

  • Doświadczenie w tworzeniu wymagań biznesowych, technicznych, analitycznych

  • Silna orientacja na realizację celów biznesowych

  • Doświadczenie w testowaniu i odbiorze rozwiązań

  • Biegła znajomość programu MS Excel

  • Biegła znajomość SQL

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań

  • Samodzielności i kreatywności w poszukaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych

  • Umiejętność logicznego wyciągania wniosków oraz analizowania i syntetyzowania informacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji przekrojowych projektów w sektorze finansowym

To oferujemy

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój kompetencji w obszarach CRM, marketingu, customer experience

  • Udział w ciekawych projektach w Banku

  • Uczestniczenie we wdrożeniu narzędzia do marketing automation

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy)

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, wielu innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne