Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Danymi CRM

Nest Bank S.A.O firmie

Nest Bank S.A.

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w budowie procesów i zmian z uwzględnieniem perspektywy klienta
  • Dbanie o prawidłowy dobór klientów i prospektów do kampanii CRM, z uwzględnieniem ochrony danych oraz ich bezpieczeństwa
  • Analizowanie potencjału baz w oparciu o zgody marketingowe
  • Stworzenie raportu dot. poziomu zgód marketingowych oraz jego utrzymanie
  • Prezentacja danych raportowych przed menadżerami
  • Inicjowanie zmian systemowych w celu optymalizacji procesów pozyskiwania zgód, ich rejestracji i zmian
  • Uczestniczenie w budowaniu automatycznych procesów kampanijnych
  • Współpracowanie z wieloma jednostkami firmy i dostawcami rozwiązań
  • Definiowanie wymagań, testowanie i odbiór prac wytwórczych
  • Prowadzenie analiz w zakresie zgód marketingowych
  • Terminowe przygotowywanie baz

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w ramach obszaru zgód marketingowych
  • Doświadczenie w tworzeniu wymagań biznesowych, technicznych, analitycznych
  • Silna orientacja na realizację celów biznesowych
  • Doświadczenie w testowaniu i odbiorze rozwiązań
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Biegła znajomość SQL
  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań
  • Samodzielności i kreatywności w poszukaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Umiejętność logicznego wyciągania wniosków oraz analizowania i syntetyzowania informacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji przekrojowych projektów w sektorze finansowym

To oferujemy

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój kompetencji w obszarach CRM, marketingu, customer experience
  • Udział w ciekawych projektach w Banku
  • Uczestniczenie we wdrożeniu narzędzia do marketing automation
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy)
  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, wielu innowacyjnych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
DISA/MB/2021

Specjalista ds. Zarządzania Danymi CRM, Bernarda Chrzanowskiego 11, Gdańsk