Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Danymi

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Sokolska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli jakości danych,

  • budowę mechanizmów monitorowania jakości danych,

  • analiza i budowa raportów na bazie wymagań biznesowych,

  • realizację zmian w środowisku raportowym, narzędziach i procesach dotyczących jakości danych,

  • udział w przydzielonych projektach i inicjatywach,

  • współpracę z Head Office ING w zakresie zadań związanych z jakością danych,

  • analizowanie oraz proponowanie działań usprawniających w ramach realizowanych procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia, Matematyka, Informatyka, Ekonometria),

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie upper – intermediate,

  • biegła obsługi Pakietu MS Office, w tym zaawansowane funkcje w EXCEL oraz umiejętność obsługi narzędzi klasy Business Intelligence (preferowane IBM BI Cognos oraz MS Power BI),

  • zdolności analityczne w zakresie zarządzania wymaganiami oraz interpretacji danych,

  • wiedza w zakresie regulacji i zasad odnośnie zarządzania danymi,

  • doświadczenie zawodowe w pracy związanej z danymi,

  • budowa i utrzymanie profesjonalnych relacji biznesowych, umiejętności komunikacyjne,

  • samodzielność, terminowość, rzetelność i asertywność.

Mile widziane

  • znajomości programowania VBA i/lub narzędzia SQL,

  • znajomość baz danych Oracle,

  • znajomości produktów, procedur i aplikacji bankowych ( np.: ICBS, K+TP).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • programy prozdrowotne