Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Danymi

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: JW/CZD/GW/08/2018

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Wspieranie użytkowników aplikacji Business Intelligence
    • Stworzenie i utrzymanie społeczności w obszarze danych
    • Udział w procesie monitoringu procesów ładowania danych do hurtowni
    • Udział w procesie nadawania dostępów do danych
    • Obowiązki wynikające z właścicielstwa aplikacji
    • Utrzymywanie i rozwój repozytorium danych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka i Ekonometria, Finanse)
    • Praktyczna znajomość aplikacji BI (Cognos, Power BI)
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel + VBA)
    • Znajomość SQL
    • Znajomość baz danych Oracle
    • Umiejętność dobrej współpracy w zespole
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Otwartość na zmiany
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Mile widziane:

    • Znajomość produktów bankowych
    • Znajomość MS SharePoint
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów