Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Danymi Produktowymi

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko pracy utworzone w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

    Miejsce pracy:Jasło
    Nr ref.: SZDP/FMB/02/18

    Zakres zadań:

    • Tworzenie oraz zarządzenie bazą danych produktowych:
      • Utrzymanie i rozbudowa modelu danych produktowych
      • Przygotowywanie modelu analitycznego produktu
      • Tworzenie reguł i zasad opisujących możliwości konfiguracji produktu
      • Przeprowadzanie testów, wprowadzanie oraz aktualizacja danych produktowych
      • Dbanie o jakość, poprawność oraz kompletność danych dotyczących produktów w wewnętrznych systemach i aplikacjach zarządzanych przez Zespół.
    • Udział w projektach związanych z wprowadzaniem nowych linii produktowych na rynek.
    • Współpraca z innymi Zespołami odpowiedzialnymi za dane produktowe:
      • Wspieranie Działu Zarządzania Produktem w zakresie parametryzacji produktów
      • Współpraca z Pionem Handlowym w zakresie tworzenia ofert handlowych oraz cenników.

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższego; preferowane kierunki ścisłe: matematyka, fizyka, itp.
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie.
    • Znajomości obsługi programów komputerowych MS Office w tym MS Excel.
    • Zdolności analitycznych, umiejętności kojarzenia danych z różnych źródeł
    • Dokładności, skrupulatności, wnikliwości, systematyczności i umiejętności organizacji pracy.
    • Umiejętności pracy w zespole.
    • Gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z bazami danych.
    • Umiejętność programowania nawet w stopniu podstawowym.
    • Znajomość języka niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się, polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym i o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach realizowanych w Polsce i zagranicą.
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

    Zapraszamy na naszą stronę: www.nowystylgroup.com

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Prosimy o dołączenie klauzul:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji."

    bottom