Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    APC Instytut jest liderem w grupie firm obsługujących kompleksowo sektor farmaceutyczny – Rx i OTC. Od 1996 roku naszą misją jest wspieranie firm farmaceutycznych w realizacji celów biznesowych poprzez kreatywne i profesjonalne wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w branży.

    Dla naszych klientów, międzynarodowych koncernów farmaceutycznych świadczymy profesjonalne usługi consultingowe w następujących obszarach: badania rynku; outsourcing farmaceutyczny – przedstawiciele medyczni, monitorzy badań klinicznych; rejestracja produktów leczniczych i wyrobów medycznych (Regulatory Affairs); rekrutacja (Centrum Rekrutacji); szkolenia; zarządzanie sprzedażą; zarządzanie marketingowe.

    Dla naszego klienta firmy MSD Polska Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Firma MSD Polska Sp. z o.o. jest jednym z największych międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, od ponad 25 lat działającym w Polsce z misją dostarczania innowacyjnych rozwiązań  w obszarze ochrony zdrowia. W 2010 roku firma otworzyła w Warszawie globalne Centrum Zarządzania Danymi, pochodzącymi z badań klinicznych (Clinical Trials) oraz zdarzeń niepożądanych (Pharmacovigilance).

    Specjalista ds. Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych będzie odpowiedzialny za analizę  i zarządzanie danymi dotyczącymi zdarzeń niepożądanych (adverse event reports/drug safety) produktów firmy, będących w fazie badań klinicznych (clinical trials area) oraz produktów dostępnych w obrocie na całym świecie (post-marketing area). Zadania Specjalisty będą realizowane w środowisku kontaktów międzynarodowych.

    Zadania:

    • Przetwarzanie i analiza otrzymanych informacji dotyczących zdarzeń niepożądanych
      • wprowadzanie informacji dotyczących zdarzeń niepożądanych do globalnej bazy danych
        w oparciu o dane źródłowe z wykorzystaniem wiedzy medycznej
      • zapewnienie spójności pomiędzy danymi źródłowymi a wprowadzanymi informacjami do bazy danych;
    • Ustalanie priorytetów w celu zapewnienia procesowania raportów w ustalonych ramach czasowych zgodnych z wewnętrznymi wymogami raportowania, wymogami klientów biznesowych oraz międzynarodowych agencji rejestracyjnych;
    • Komunikacja z międzynarodowymi zespołami w celu zapewnienia najwyższej jakości raportowania i efektywności pracy.

    Wymagamy:

    • Wykształcenia wyższego w zakresie kierunków medycznych, m.in. medycyny, farmacji, pielęgniarstwa, weterynarii, stomatologii, położnictwa, ratownictwa medycznego, analityki medycznej, fizjoterapii, dietetyki, biologii/biotechnologii medycznej lub innych nauk pokrewnych;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

    Dodatkowo oczekujemy

    • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji, przestrzegania procedur, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem;
    • Zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu, silnego poczucia obowiązku i odpowiedzialności oraz elastyczności;
    • Umiejętności efektywnej komunikacji i pracy w zespole międzynarodowym;

    Oferujemy:

    • Możliwość rozpoczęcia pracy dla jednej z największych, innowacyjnych firm farmaceutycznych
    • Rozwój w dziedzinie zarządzania danymi dotyczącymi zdarzeń niepożądanych według najwyższych światowych standardów
    • Udział w wielokierunkowych szkoleniach
    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Unikalną, przyjazną atmosferę i życzliwe środowisko pracy
    • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny (Pakiet medyczny, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

    W przypadku zainteresowania niniejszym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie następujących informacji w aplikacji:

    • Imię i nazwisko
    • Data urodzenia
    • Miejsce zamieszkania i dane kontaktowe
    • Wykształcenie
    • Przebieg dotychczasowego zatrudnienia

    Oraz adnotację:

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APC Instytut Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 146C moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679”.

    Jednocześnie informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. We wszelkich sprawach związanych z wyżej wymienionymi działaniami prosimy o kontakt na adres: [email protected].

     ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY

    Sprawdź nasz adres internetowy: www.apcinstytut.pl