Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją Klienta

Citi PolandO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Citibank Europe PLC, działający pod marką Citi, świadczy usługi na rzecz innych podmiotów na świecie działających w ramach Citigroup. Zatrudnia ponad 4400 wykwalifikowanych pracowników w dwóch miastach: w Olsztynie i Warszawie. Świadczymy usługi w ponad 96 krajach Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australii.
Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją Klienta, możliwość pracy zdalnejNumer ref.: 97678

Główne zadania wykonywane na stanowisku:

  • Współpraca z jednostkami Citi na całym świecie, w tym korespondencja mailowa i telefoniczna w języku angielskim celem uzgodnienia dokumentacji Klienta.
  • Telefoniczna i mailowa współpraca z klientem korporacyjnym.
  • Codzienna organizacja pracy zespołu, rozwiązywanie spraw eskalacyjnych, koordynowanie projektów oraz innych zadań wyznaczonych przez managera.
  • Analiza i dostarczanie rozwiazań dla problemów zgłaszanych przez klienta w kwesti związanej z dokmentacją niezbedną dla aktywacji bankowości elektronicznej.
  • Ścisła współpraca w zakresie wymiany dokumentacji z oddziałami Citi na całym świecie w celu dostarczenia jak najlepszego serwisu dla klienta.

Jeżeli:

  • Znasz angielski na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Posiadasz w domu sprzęt do pracy zdalnej (komputer, laptop)
  • Cechuje Cię dokładność i odpowiedzialność oraz szybko przyswajasz wiedzę
  • Jesteś otwarta/y na nowe doświadczenia i rozwój w międzynarodowej firmie
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi
  • Oraz jeżeli chcesz poznać funkcjonowanie systemów bankowych, współpracować z jednostkami CITI na całym świecie, brać udział w licznych projektach oraz rozwijać swoje talenty – APLIKUJ NA STANOWISKO....

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - praca zdalna na okres próbny 3 miesiące
  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych (m.in. karta Multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowania imprez integracyjnych)
  • Prywatną opiekę medyczną (MEDICOVER)
  • Możliwość rozwoju i pracy w jednostkach CITI na całym świecie
  • Grupowe i rodzinne ubezpieczenie na życie
  • Możliwość dołączenia do PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Program Citi Friends (m.in. zniżki na kursy językowe, bilety do kina)
  • Dostęp do darmowych platform szkoleniowych, dzięki którym możesz rozwijać kompetencje albo indywidualne zainteresowania (możliwość korzystania z platformy na laptopie, telefonie, tablecie)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającą praktyczne wykorzystanie języka angielskiego
  • Wsparcie trenera w procesie wdrażania nowego pracownika oraz opieka Citi Buddy w pierwszych tygodniach pracy
  • Możliwość uczestniczenia w darmowych sesjach mentoringowych, coachingowych w celu wyznaczenia ścieżki kariery
  • Uczestniczenie w licznych wolontariatach oraz wydarzeniach organizowanych przez pracowników Citi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy