Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zarządzanie dokumentacją projektową w formie elektronicznej i papierowej.
  • Koordynacja obiegu korespondencji i dokumentacji technicznej, z podziałem na podprojekty.
  • Wstępna ocena jakości i kompletności dokumentacji projektowej.
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Realizacji Projektu w zakresie zarządzania dokumentacją.
  • Opracowanie zasad i uruchomienie narzędzi do archiwizacji dokumentacji.
  • Ścisła współpraca z Generalnym Wykonawcą i Inżynierem Kontraktu w zakresie zarządzania dokumentacją projektową.
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami Spółki celem realizacji zadań Departamentu Realizacji Projektu.
  • Inicjowanie niezbędnych działań naprawczych celem utrzymania parametrów bazowych Projektu.

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie.
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (w mowie i w piśmie).
  • Bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu Ms Office.
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność w wykonywaniu zadań.
  • Komunikatywność, cierpliwość i umiejętność negocjacji.
  • Chęć rozwoju osobistego.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, pozytywnym zespole przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój osobisty i zawodowy oraz awans w strukturach naszej organizacji.
Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy