Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • archiwizacja umów leasingu i zamówień – zarówno w postaci papierowej jak i elektronicznej;

  • pomoc przy sporządzaniu protokołów odbiorów pojazdów i przesyłanie ich do odpowiedniego leasingodawcy;

  • przygotowywanie teczek z dokumentami pojazdów dla kierowców – skompletowanie i sprawdzenie poprawności poszczególnych dokumentów;

  • rejestracja nowych pojazdów, w tym przygotowanie i skompletowanie dokumentów do rejestracji, przekazanie oraz odbiór dokumentów i tablic ze Starostwa;

  • współpraca ze Starostwem oraz innymi Urzędami dotycząca rejestracji, podatku od środków transportu oraz innych spraw związanych z pojazdami;

  • sprawdzenie poprawności dokumentów CMR oraz ewentualne uzupełnienie danych;

  • odbiór korespondencji oraz przesyłanie skanów otrzymanych dokumentów do odpowiednich działów;

  • wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych oraz współpraca z innymi działami firmy, zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

  • 2-letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;

  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • praca w jednej z największych firm transportowych w Europie;

  • możliwość udziału w rozwoju organizacji i realizacja własnych pomysłów;

  • udział w imprezach firmowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • umowa o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;

  • zapewnienie potrzebnych narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy na przejazdy związane z obowiązkami służbowymi;

  • miła i koleżeńska atmosfera oraz praca w międzynarodowym środowisku;

  • wspaniałe możliwości realizacji swoich pomysłów, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju i wzrostu organizacji;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - zachęcamy i wspieramy rozwój współpracowników

  • oferujemy możliwości rozwoju w wiodącej firmie w Europie!

Jesteśmy wiodącą firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Przewiń do profilu firmy