Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • archiwizacja umów leasingu i zamówień – zarówno w postaci papierowej jak i elektronicznej;
  • pomoc przy sporządzaniu protokołów odbiorów pojazdów i przesyłanie ich do odpowiedniego leasingodawcy;
  • przygotowywanie teczek z dokumentami pojazdów dla kierowców – skompletowanie i sprawdzenie poprawności poszczególnych dokumentów;
  • rejestracja nowych pojazdów, w tym przygotowanie i skompletowanie dokumentów do rejestracji, przekazanie oraz odbiór dokumentów i tablic ze Starostwa;
  • współpraca ze Starostwem oraz innymi Urzędami dotycząca rejestracji, podatku od środków transportu oraz innych spraw związanych z pojazdami;
  • sprawdzenie poprawności dokumentów CMR oraz ewentualne uzupełnienie danych;
  • odbiór korespondencji oraz przesyłanie skanów otrzymanych dokumentów do odpowiednich działów;
  • wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych oraz współpraca z innymi działami firmy, zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • 2-letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • praca w jednej z największych firm transportowych w Europie;
  • możliwość udziału w rozwoju organizacji i realizacja własnych pomysłów;
  • udział w imprezach firmowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • umowa o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • zapewnienie potrzebnych narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy na przejazdy związane z obowiązkami służbowymi;
  • miła i koleżeńska atmosfera oraz praca w międzynarodowym środowisku;
  • wspaniałe możliwości realizacji swoich pomysłów, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju i wzrostu organizacji;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - zachęcamy i wspieramy rozwój współpracowników
  • oferujemy możliwości rozwoju w wiodącej firmie w Europie!

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy wiodącą firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)