Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Dostawcami IT

FLUOR S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym zespole IT CPS i Vendor Management.
  • Kompleksowe zarządzanie przydzieloną grupą korporacyjnych dostawców rozwiązań IT oraz zapewnienie odpowiedniego standardu realizowanych przez nich usług informatycznych, zgodnych z umową (SLA).
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy: IT Business Controls, IT Security, jak i z tymi dla których usługi informatyczne zostały zakontraktowane.
  • Bieżący kontakt z dostawcami, pozyskiwanie i weryfikowanie informacji, dokumentów, raportów audytowych oraz koordynowanie zaplanowanych spotkań z reprezantantami firmy Fluor.
  • Zapewnienie wykonania przez dostawców wszystkich uzgodnionych działań zarówno przed, w trakcie, jak i po rozwiązaniu umowy.
  • Zarządzanie raportami audytowymi dostawcy: śledzenie statusu audytów, pilnowanie terminowego przekazania dokumentacji oraz udostępnianie wszystkich danych innym działom firmy (Sharepoint).
  • Zapewnienie wykonania uzgodnionych działań po zakończeniu umowy z dostawcą, takich jak np. uzyskanie kopii zapasowej danych firmy Fluor, usunięcie danych z witryny hostowanej przez dostawcę.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku, związanym z zarządzaniem dostawcami.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Rozumienie umów (mile widzianych związanych z usługami informatycznymi), a także raportów audytowych oraz wymogów ISO.
  • Zaawansowana umiejętność obsługi programu Excel oraz platformy Sharepoint.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym związane z efektywnym komunikowaniem się z pracownikami z różnego szczebla w organizacji.
  • Skrupulatność oraz przywiązywanie dużej uwagi do szczegółów i poprawności dokumentacji, zlecone zadania wymagają śledzenia wielu raportów i wprowadzania danych do kilku systemów.
  • Samodzielność oraz umiejętność wykonywania zadań w określonej ramie czasowej.
  • Gotowość do odbywania spotkań zespołowych (zwykle w cyklach codwutygodniowych) ze specjalistami pracującym w innych strefach czasowych.

To oferujemy

  • Wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy on-line.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych, globalnych zespołach.
  • Pracę całkowicie zdalną, opartą na bazie kontraktu z atrakcyjnym poziomiem stawki.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Specjalista ds. Zarządzania Dostawcami IT, warmińsko-mazurskie