Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zarządzania Dostawcami

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w zakresie cen i dostaw materiałów i wyrobów

  • Opracowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych/ potwierdzanie cen na zewnątrz firmy

  • Dokonywanie optymalnych wyborów dostawców części i usług zgodnie z przyjętymi zasadami

  • Organizacje przeglądów biznesowych z dostawcami wg. Harmonogramu

  • Terminowe i kompletne uzupełnianie pliku „shortage”

  • Rzetelne i terminowe wykonywanie zadań z Kalendarza TPM

  • Bieżąca analiza wyników i podejmowanych działań zmierzających do osiągnięcia wyznaczonych celów

  • Prowadzenie, uczestnictwo w spotkaniach i telekonferencjach

  • Współpraca z Inżynierami Jakości (QS) w bieżących sprawach związanych z dostawami i jakością

  • Udział w szkoleniach i kursach zgodnie z „macierzą szkoleń”

  • Terminowe wykonywanie szkoleń Etycznych, BHP i niezwłoczne zgłaszanie naruszeń w tych obszarach za pomocą ustalonych w firmie kanałów komunikacji

  • Dbanie o wizerunek przedsiębiorstwa w kontakcie z dostawcami

  • Ścisła współpraca z kierownikiem działu, klientami wewnętrznymi i przedstawicielami innych służb mających wpływ na jakość i terminowość realizacji zadań

  • Utrzymywanie poprawnych relacji z dostawcami sprzyjających długofalowej współpracy

  • Podejmowanie działań w sytuacjach kryzysowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem na poziomie B2

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość pakietu MS-Office w szczególności Excel

  • Praktyczna znajomość metodologii i technik negocjacji z dostawcami

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne

  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętności negocjacyjne (niezbędne w kontaktach z klientem)

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dyspozycyjność do podróży zagranicznych

  • Aktualne prawo jazdy kat B

  • Sumienności oraz dokładności realizowanych zadań oraz gotowości do pracy pod presją czasu

  • Rzetelności i poczucia odpowiedzialności za powierzony obszar

Mile widziane

  • Znajomość Prawa Handlowego, Finansowego i warunków Incoterms

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego.

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy