Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania finansami

Budimex SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów z pozycji gotówkowej spółek z grupy i rozwijanie informatycznych narzędzi raportowych

  • sporządzanie prognoz płynności

  • bieżące zarządzanie środkami pieniężnymi (monitorowanie sald, przygotowywanie analiz inwestycyjnych, zawieranie transakcji na rynku pieniężnym i walutowym)

  • współpraca z bankami i spółkami grupy w zakresie zarządzania środkami pieniężnymi;

  • analiza sprawozdań finansowych i budowanie modeli finansowych obejmujących projekcje bilansu, rachunku zysków i strat oraz cash flow

  • udział w negocjacjach umów kredytowych oraz prawnych zabezpieczeń z instytucjami finansującymi oraz przygotowywanie dokumentacji kredytowej

  • zarządzanie limitami gwarancyjnymi w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych

  • prezentowanie wyników swoich analiz przełożonym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ekonomii / finansów

  • min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym związanym z finansami

  • znajomość funkcjonowania rynku pieniężnego i walutowego oraz instrumentów finansowych

  • znajomość otoczenia instytucjonalnego w sektorze finansowym w Polsce i za granicą oraz znajomość produktów kredytowych

  • znajomość produktów w zakresie zarządzania środkami pieniężnymi w przedsiębiorstwie

  • umiejętność analizy sprawozdań finansowych

  • zdolności analityczne

  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office – w szczególności Excel, Power Point (analiza danych, budowanie modeli, tworzenie prezentacji)

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie zarządzania finansami w przedsiębiorstwie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy