Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zarządzania Finansami

BIGRAM S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

jednej z największych firm budowlanych w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów z pozycji gotówkowej spółek z grupy i rozwijanie informatycznych narzędzi raportowych,

  • sporządzanie prognoz płynności,

  • bieżące zarządzanie środkami pieniężnymi (monitorowanie sald, przygotowywanie analiz inwestycyjnych, zawieranie transakcji na rynku pieniężnym i walutowym),

  • współpraca z bankami i spółkami grupy w zakresie zarządzania środkami pieniężnymi,

  • analiza sprawozdań finansowych i budowanie modeli finansowych obejmujących projekcje bilansu, rachunku zysków i strat oraz cash flow,

  • udział w negocjacjach umów kredytowych oraz prawnych zabezpieczeń z instytucjami finansującymi oraz przygotowywanie dokumentacji kredytowej,

  • zarządzanie limitami gwarancyjnymi w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych,

  • prezentowanie wyników swoich analiz przełożonym.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ekonomii / finansów,

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku analitycznym związanym z finansami,

  • znajomość funkcjonowania rynku pieniężnego i walutowego oraz instrumentów finansowych,

  • znajomość otoczenia instytucjonalnego w sektorze finansowym w Polsce i za granicą oraz znajomość produktów kredytowych,

  • znajomość produktów w zakresie zarządzania środkami pieniężnymi w przedsiębiorstwie,

  • umiejętność analizy sprawozdań finansowych,

  • zdolności analityczne,

  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office – w szczególności Excel, Power Point (analiza danych, budowanie modeli, tworzenie prezentacji),

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie zarządzania finansami w przedsiębiorstwie.

Pracodawca oferuje

  • prowizję/ premię: 15 % rocznej pensji pracownika (przy wykonaniu celów),

  • benefity: ubezpieczenie na życie, system MyBenefit, wolny dzień na urodziny/ imieniny,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy